Halo Infinite Cyber Showdown 3 Operation Yayınlandı

343 Industries, bu yılın başlarında Halo Infinite için uzun sezon güncellemeleri yerine daha kısa operasyon güncellemeleri sunmaya karar vermişti. Bu hafta geliştirici, Halo Infinite Cyber Showdown 3 Operation adlı ikinci operasyon güncellemesini başlattı.

Oyuncular güncelleme sırasında yeni Cyber Showdown 3 Operasyon Bileti’ne erişebilecekler. Güncelleme, 343 Industries’in “viral makine” tasarımı olarak adlandırdığı şeye odaklanacak 20 kademeli ücretsiz oyun içi zırh kozmetiği sunacak. Siberpunk temalı CHIMERA zırhı, kaskları, vizörleri, omuzları ve kaplamaları için bazı organik tarzda unsurlara sahip olacak oyuncular bu içeriğin kilidini açmak için ücretsiz olarak oynamayı seçebilirler. Ayrıca her şeyin kilidini açmak için 2.000 oyun içi kredi ödenebilir ve ayrıca özel bir özel öğeye sahip olabilirler.

Cyber Showdown 3, CHIMERA zırhının yanı sıra Halo Infinite’e Elevation adında yeni bir çok oyunculu harita ekliyor. 343 Industries, bir uzay asansöründe yer alan haritanın Forge editörüyle yapıldığını söylüyor: Elevation’da, iç mekan mücadelesi botlarınızı yerde tutacaktır, ancak bir çatışmanın ortasında uzay yürüyüşüne çıkmak için dışarı çıkmak sizi aşağıdaki gezegene tek yönlü bir yolculuğa gönderebilir.”

Son olarak, oyunun Husky Raid oynanış modu oynatma listesine topluluk yapımı altı yeni Forge haritası ekleyecek. Bunlar:

  • Formation
  • Merchant’s Square
  • Outlook
  • Pharaoh
  • Ruujaya
  • Urban Raid

Bu yeni Cyber Showdown 3 Operation etkinliği ve güncellemesinin Nisan ortasına kadar sürmesi muhtemel gözüküyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x